مقایسه دستگاه حضور غیاب f400 و wl50
دسترسی های سریع وبلاگ فراتکنو

مقایسه دستگاه حضور و غیاب F400 و WL50

مقایسه دستگاه حضور و غیاب F400 و WL50

دستگاه های حضور و غیاب فراتکنو دارای مدل های گوناگونی می باشد که هر کدام از آن ها با توجه به نوع سبک حضور و غیابی انجام می دهند دارای ویژگی و قیمت متفاوتی می باشند. امروز در این بخش قصد داریم به بررسی و مقایسه دو مدل f400 و wl50 که جزء پر فروش ترین سیستم های حضور و غیاب بازار فراتکنو می باشد بپردازیم .

به دلیل تشابه عملکرد دستگاه ها در ابتدا به بررسی کمی تخصصی تر بخش های مهم مدل f400 پرداخته و در ادامه نقاط مشترک، ضعف و مثبت هر یک را با توجه به نوع فعالیتی که دارید برایتان توضیح دهیم.

دستگاه حضور و غیاب f400

سیستم حضور و غیاب مدل f400 از کمپانی معروف ZK جین که دارای قابلیت تعریف اثرانگشت، کارت بدون تماس و رمز عبور می باشد . سنسور این دستگاه از نوع نوری ضد خش می باشد که در صورتی که اثر انگشت افراد به درستی تعریف شده باشد در کمتر از 0.5 ثانیه شناسایی می کند و می توانید برای هر شخص هر 10 اثر انگشت را تعریف کنید و در مجموع امکان ثبت 3000 را دارا می باشد. نوع شناسایی کارت از نوع RFID بدون تماس 125khz می باشد که در کنار اثر انگشت قابلیت تعریف یک کارت برای هر شخص وجود دارد تا در زمانی که به هر دلیل تردد اثر انگشت ثبت نشد پرسنل بتوانند از طریق کارت حضور خود را اعلام کنند و در مجموع امکان تعریف 10.000 کارت را داراست.حالت بعدی که معمولا در دستگاه های قدیمی تر مورد استفاده قرار می گرفت شناسایی از طریق رمز عبور می باشد و بدین صورت است که در زمان ورورد خروج با استفاده از صفحه کلید تعبیه شده رمز عبور را در دستگاه حضور و غیاب وارد کرده و تردد ثبت می شود.

 

به هر یک از این ورود یا خروج هایی که توسط پرسنل که ازطریق اثر انگشت، کارت و رمز عبور انجام می شود تردد می گویند که دستگاه حضور غیاب F400  دارای ظرفیت 100.000  تردد می باشد.

و اما نوع ارتباط هر دستگاه حضور و غیاب از جمله مهم ترین موارد بررسی آن می باشد که دستگاه f400 قابلیت ارتباط از طریقTCP/IP  و  USBرا دارا می باشد.یعنی برای تخلیه اطلاعات از دستگاه حضور غیاب شما می توانید یک کابل شبکه بین کامپیوتر و دستگاه وصل کرده و تخلیه اطلاعات روی نرم افزار حضور و غیاب را انجام دهید و یا راه ساده تر آن از طریق یک فلش یو اس بی که به دستگاه وصل می شود می توان این کار را انجام داد.

بیشتر بخوانید :  آموزش نصب دستگاه حضور و غیاب

 

دستگاه حضور و غیاب wl50

این دستگاه تشابه زیادی با مدل f400 دارد ولی خب در بعضی از قابلیت های دستگاه نیز تفاوت هایی وجود دارد که به توضیح آن می پردازیم. ظرفیت اثر انگشتی که برای این مدل تعبیه شده 1000 اثر می باشد که نسبت به مدل f400 کمتر است.این دستگاه امکان تعریف کارت حضور و غیاب را ندارد و فقط از طریق اثر انگشت و رمز عبور می توان تردد زد.نوع تخلیه اطلاعاتی که در دستگاه حضور و غیاب wl50 وجود دارد از طریق Wifi و  USBمی باشد که حالت wifi جزء جدید ترین روش های انتقال اطلاعات در سیستم های حضور و غیاب می باشد که در این روش دیگر نیازی به کابل کشی نبود و تنها از طریق قرار گرفتن دستگاه در شبکه وای فای مجموعه عملیات انتقال اطلاعات انجام می شود.

در ادامه برای مقایسه دقیق تر دو مدل f400 و wl50 به جدول زیر مراجعه فرمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید؟

همکاران ما در واحد فروش آماده ارائه خدمات به شما هستند.

اخذ نمایندگی فروش محصولات فراتکنو

در کمترین زمان درخواست خود را ثبت نمائید

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها