نرم افزار محاسبه کارکرد ورژن پرو

نرم افزار محاسبه کارکرد ورژن پرو چیست؟

امروزه شرکت‌ها و سازمان‌ها برای پیشرفت عملکرد مجموعه خود از راه‌های گوناگون می‌توانند استفاده کنند که یکی از بهترین آنها استفاده از نرم‌افزار محاسبه کارکرد پرسنل است. با این نرم‌افزار زمان و هزینه‌ها مدیریت می‌شود و راندمان کاری افزایش پیدا خواهد کرد. نحوه محاسبه کارکرد پرسنل اهمیت زیادی دارد و نیاز به دقت بالا است. برای آشنایی بیشتر با نرم افزار محاسبه کارکرد ورژن پرو تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نرم‌افزار محاسبه کارکرد ورژن پرو از نرم افزارهای حضور و غیاب فراتکنو است که قابلیت‌های مختلفی دارد. این نرم‌افزار برای مجموعه‌هایی که فاقد شیفت ثابت هستند به کار می‌رود و به محاسبه کارکرد کارکنان در شیفت‌های چرخشی و نامنظم می‌پردازد. این نرم‌افزار تحت شبکه و اطلاعات پرسنل را در خود تعریف می‌کند. از جمله قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به تعریف انواع مرخصی‌ها، محدود کردن اضافه کار، تعریف تایم ناهار و تعریف استراحت اشاره کرد. ورژن پرو این نرم‌افزارنسبت به نرم‌افزار ورژن استاندارد قابلیت‌های بیشتری را در بر می‌گیرد.

نرم افزار ارسال پیامک فراتکنو
ورژن جامع

اهمیت استفاده از نرم‌افزار حضور و غیاب و محاسبه کارکرد فراتکنو

یکی از وظایف سازمان‌ها، شرکت‌ها و صنایع بزرگ و کوچک محاسبه کارکرد پرسنل است که زمان قابل توجهی را به خود اختصاص می‌دهد. با تهیه نرم افزار محاسبه کارکرد ورژن پرو زمان محاسبات بسیار کاهش پیدا کرده است. یکی از مهم‌ترین دلایل اهمیت استفاده از این نرم‌افزار دقت بسیار بالای آن در انجام محاسبات است که از بروز خطاهای انسانی جلوگیری می‌کند. برخی از کارکنان ساعت ثبت ورود و خروج خود را به طور واقعی ثبت نمی‌کنند و این موضوع امکان محاسبه را دشوار می‌کند. همچنین برخی از پرسنل در محاسبه میزان کارکرد به طور دستی تقلب می­کنند و مرخصی‌ها، تأخیرها و تعجیل‌ها را به اشتباه وارد می­نمایند. با استفاده از این نرم‌افزار قوانین نظارتی و داده‌ها به طور یکپارچه و خودکار محاسبه می‌شوند و نیازی نیست فردی مسئول نظارت محاسبات باشد.

نکات مهم انتخاب نرم‌افزار حضور و غیاب

توجه به نیازهای کسب و کار

قبل از انتخاب نرم‌افزار حضور و غیاب باید نیازهای مجموعه و کسب و کار خود را در نظر بگیرید تا انتخاب درستی داشته باشید. باید بدانید که از نرم‌افزار چه می‌خواهید و به چه منظور قرار است از آن استفاده کنید.
نرم‌افزار محاسبه کارکرد ورژن پرو برای شرکت‌ها و صنایع بزرگ مناسب است که از شیفت‌های چرخشی بهره‌مند هستند و تعداد پرسنل بالایی دارند.

پشتیبانی مناسب

در خرید نرم‌افزار حضور و غیاب نکته‌ای که باید مدنظر قرار دهید تیم پشتیبانی است. در واقع نرم‌افزار باید از خدمات پس از فروش و پشتیبانی برخوردار باشد و در صورت مواجه شدن با مشکل آن را حل کند.
رسیدگی به مشکل در مدت زمان کوتاه توسط واحد پشتیبانی از مهمترین ویژگی‌های نرم‌افزار محاسبه کارکرد هنگام خرید است.

رابط کاربری آسان

نرم‌افزار حضور و غیاب علاوه بر داشتن قابلیت‌های مختلف و حرفه‌ای بودن باید کاربری آسانی داشته باشد و افراد بتوانند به راحتی با آن کار کنند. به این ترتیب در زمان محاسبات صرفه‌جویی می‌شود.
عدم پیچیدگی بیش از حد باعث شده تا این نرم افزار از رابط کاربری ساده و در عین حال زیبا بهره برده و با کمترین زمان آموزش، کاربر میتواند به بخش های مختلف این نرم افزار مسلط شود.

امکان شبکه شدن

از طریق شبکه داخلی یا آی پی عمومی
در صورتی که در یک شبکه دارای چند نسخه از این نرم افزار باشید یا از دفاتر راه دور خود نیاز به اتصال به این نرم افزار را داشته باشید، به راحتی میتوانید از طریق شبکه به اطلاعات موجود در نرم افزار دست پیدا کنید.اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبانی

ویژگی های نرم افزار محاسبه کارکرد ورژن پرو

از مهمترین ویژگی‌های نرم‌افزار حضور غیاب ورژن پرو امکان شبکه شدن آن از طریق شبکه داخلی و آی پی خصوصی است؛ بنابراین در صورت داشتن چند نسخه از نرم‌افزار در یک شبکه می‌توانید از طریق آن اطلاعات موجود در نرم‌افزار را به دست آورید. این نرم‌افزار تحت ویندوز است و زبان برنامه‌نویسی آن با ویندوز مطابقت دارد. امکان نصب این نرم‌افزار بر روی تمام سیستم عامل‌های ویندوز وجود دارد و بدون نیاز به مهارت خاصی می‌توانید آن را نصب کنید.

کاربرد نرم‌افزار محاسبه کارکرد

تعریف انواع شیفت‌های کاری حضور و غیاب

هر یک از سازمان‌ها شیفت‌های کاری خود را بر اساس قوانین مختلفی وضع می‌کنند که متناسب با نیاز آنها است. نرم‌افزار محاسبه کارکرد نسخه پرو شیفت‌های کاری چرخشی را مدیریت می‌کند و تقویم خاصی برای آنها تعریف می‌نماید. مدیران با توجه به این نرم‌افزار تنظیمات متنوعی را برای واحدها و گروه‌ها جهت تعریف ورود و خروج، تعطیلات، مرخصی‌ها و… تعریف می‌کنند.

گزارش‌گیری از وضعیت تردد کارکنان

نرم‌افزار حضور و غیاب از ورود و خروج پرسنل گزارش تهیه می‌کند که برای مدیریت منابع انسانی بسیار مهم است. همچنین از کارکنان در سمت‌های مختلف به طور پیشرفته گزارش گرفته می‌شود و عملکرد آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انجام محاسبات به طور اتوماتیک

نرم‌افزار حضور و غیاب فراتکنو محاسبات را به طور اتوماتیک انجام می‌دهد. این محاسبات شامل اضافه کار، کسر کار و مانده مرخصی هستند. درهر دستگاه ترددها به طور اتوماتیک کنترل می‌شوند.

به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید؟

همکاران ما در واحد فروش آماده ارائه خدمات به شما هستند.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که کارربران ما از ما میپرسند

بله.مهم ترین مزیت این نسخه از نرم افزار نسبت به ورژن استاندارد آن، تعریف شیفت های چرخشی میاشد.

بله.در این نرم افزار به راحتی از قسمت گزارش ها میتوانید نسبت به دیدن مانده مرخصی اقدام نمائید.

به راحتی میتوانید با تعریف کاربر جدید و تعیین سطح دسترسی، اماکن کار با نرم افزار را برای سایر همکارانتان بوجود آورید

بله.با این نسخه از نرم افزار میتوانید به راحتی اطلاعات خروجی چند دستگاه را پردازش کرده.

سخن پایانی

شرکت فراتکنو به کمک مجموعه‌هایی آمده است که نیاز دارند شیفت‌های چرخشی، تایم ناهار، استراحت و… را به طور خودکار تعریف کنند. این محصول کاملاً حرفه‌ای بوده و با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. با تهیه این نرم‌افزار خطاهای انسانی به صفر می‌رسند و در هزینه‌های اضافی و زمان صرفه‌جویی به عمل می‌آید.

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمائید

همکاران ما بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت

نرم افزارهای کاربردی
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها