به وب سایت رسمی شرکت فراتکنو خوش آمدید

اطلاعیه : امکان نصب حضوری در شهر تهران فراهم گردید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه و اعزام کارشناس با واحد فروش تماس حاصل نمائید

نقش دستگاه حضور غیاب در افزایش بهره وری و کنترل زمان
نقش دستگاه حضور غیاب
Rate this post

نقش دستگاه حضور غیاب

سایت فراتکنو در این مقاله سعی دارد تا شما عزیزان خواننده را با مقوله کنترل زمان و بهره وری و اهمیت نقش دستگاه حضور غیاب در امر کنترل زمان و بهره وری آشنا سازد.

در ابتدای مقاله به تعریف چند اصطلاح میپردازیم

مدیریت زمان:

مدیریت زمان به انگلیسی (time management) به مجموعه اعمال و طرح هایی که به منظور کنترل آگاهانه بر روی زمانی است که صرف فعالیت های معین می شود که به منظور افزایش کارایی بهتر صورت می پذیرد گفته می شود.

مسئله مدیریت زمان (time management) از دیر باز مورد توجه تمدن های مختلف بوده است و امروزه نیز این توجه بیش از پیش وجود دارد به گونه ای که فناوری های جدید مانند دستگاه حضور و غیاب محیطی را فراهم آوردند که می توان تقریبا در مدت زمانی کوتاه به اطلاعاتی وسیع از قبیل میزان کارکرد پرسنل، مقدار اضافه کاری، میزان کسری کار و مواردی از این قبیل دست یافت وکارهای مربوط به شیفت کاری پرسنل و مدیریت زمان را بسیار نظم بخشیده و تسریع کنید و فرایندهای اداری کمتر دستخوش کاغذ بازی و ملزومات غیر لازم قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید : تفاوت اضافه کار، کسری کار و تاخیر

 

ما همواره برای موفقیت بیشتر نیازمند بکارگیری راهبرد های مدیریت زمان می باشیم این راهبردها برای استفاده بهینه از وقت تنطیم شده وجلوگیری از هدر رفت و پرتی ساعات کاری و به عنوان روشی برای پایش و کنترل زمان بکار می رود که در نتیجه منجر به افزایش بهره وری سازمان شما نیز می گردد.

در این رابطه دستگاه حضور و غیاب و بطورکلی اتوماسیون های اداری می توانند در زمینه های مختلفی از جمله :

۱- ایجاده انگیزه لازم برای انجام کار

۲- جلوگیری از اتلاف وقت

۳- کاهش فشار روزانه و درنتیجه افزایش سلامت روان و افزایش کارایی سازماندهی و بهره وری به شما در  اداره ی مجموعه کمک شایانی ارائه دهند.