به وب سایت رسمی شرکت فراتکنو خوش آمدید

اطلاعیه : امکان نصب حضوری در شهر تهران فراهم گردید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه و اعزام کارشناس با واحد فروش تماس حاصل نمائید

اشتراک گذاری این محصول

Loading...
دستگاه حضور و غیاب F110
دستگاهی با کیفیت و سنسور قدرتمند جهت استفاده در کلیه محیط های کاری.امروزه بر هیچکس پوشیده نیست که تکنولوژی در تمام مسائل زندگی بشر به کمکش  آمده است. سامانه های حضور و غیاب یکی از این زمینه ها است. دستگاهی که در این پست تصمیم داریم معرفی کنیم، مدل F110 از سری دستگاه های حضور و غیاب جدید فراتکنو است که با خیال آسوده و به پشتوانه کیفیت و پشتیبانی عالی میتوانید تهیه کنید.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

با تکمیل و ارسال فرم زیر،همکاران ما بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.

تماس بگیرید

جدول مشخصات فنی محصول

ردیفویژگی هامقدار
1 اثر انگشت1000 عدد
2تشخیص چهرهندارد
3کارت1000 عدد
4رمز عبوردارد
5حافظه تردد150.000 عدد
6ارتباطاتTcp/ip, Usb
7صفحه نمایش2.8 اینچی
8رنگ دستگاهنقره ای نوک مدادی
9ابعاد دستگاه180*154*34 میلیمتر
10منبع تغذیه5 ولت 1 آمپر
11 خروجی رلهندارد
12باطری داخلیدارد
13منوی دستگاهفارسی
14سخنگوی دستگاهفارسی
15Visible Lightندارد

معرفی محصول

دستگاهی با کیفیت و سنسور قدرتمند جهت استفاده در کلیه محیط های کاری.امروزه بر هیچکس پوشیده نیست که تکنولوژی در تمام مسائل زندگی بشر به کمکش  آمده است. سامانه های حضور و غیاب یکی از این زمینه ها است. دستگاهی که در این پست تصمیم داریم معرفی کنیم، مدل F110 از سری دستگاه های حضور و غیاب جدید فراتکنو است که با خیال آسوده و به پشتوانه کیفیت و پشتیبانی عالی میتوانید تهیه کنید. این دستگاه از سنسور تشخیص چهره پشتیبانی نمی‌کند. ظرفیت 1000 اثر انگشت در کنار حافظه تردد 100/000 عددی میتواند نیاز شما مرتفع سازد. این دستگاه از منو و سخنگوی فارسی بهره مند بوده و همچنین قابلیت اتصال به یو پی اس را نیز دارد.همچنین این دستگاه از 1000 عدد کارت هم پشتیبانی میکند. البته به لطف سنسور اثر انگشت قدرتمند این دستگاه به راحتی و سرعت بالا میتوانید اقدام به ثبت و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز در خصوص تردد پرسنل انجام دهید.